WOBIMOTO dystrybutor oryginalnych części zamienych do skuterów.

Na rynku motoryzacyjnym działamy od 2007 roku. Firma WOBIMOTO została stworzona i jest prowadzona przez osoby, które czynnie przez wiele lat brały udział w tworzeniu Polskiego rynku jednośladów. Dzięki efektywnemu wykorzystaniu wieloletniego i bogatego doświadczenia, oraz bogatej wiedzy jak również rozległych kontaktów z największymi producentami części, oraz skuterów stworzyliśmy markę WOBIMOTO. Dzisiaj marka WOBIMOTO to jedne z najbardziej popularnych, oraz najczęściej poszukiwanych i kupowanych części zamiennych do skuterów dostępnych na Polskim rynku. Naszą silną i ugruntowaną pozycję zbudowaliśmy dzięki wysokiej jakości produktów, oraz profesjonalnej obsłudze naszych klientów.
Klienci kupując produkty oznaczone marką WOBIMOTO mają pewność oraz gwarancję najwyższej jakości produktów połączonej z wysoką bezawaryjnością, a to wszytsko dzięki naszej stałej kontroli producentów, i produktów osiągniętych poprzez ciągłe testy przeprowadzane w naszym serwisie.
Wszystkie dotychczasowe działania prowadzone przez naszą firmę przynoszą oczekiwane sukcesy. Zaufało nam i marce WOBIMOTO już tysiące klientów, dołącz do ich grona, oraz ciesz się przyjemnością jazdy swoim skuterem.

Powrót

Sklep internetowy

Wejście

Punkt sprzedaży

Więcej

Promocje

Więcej

Skutery SYM - moc, jakość, nowoczesność.

WOBIMOTO nowy autoryzowany przedstawiciel skuterów marki SYM we Wrocławiu.

Wysokiej jakości skutery i quady - światowa marka, atrakcyjne ceny.
WIĘCEJ

Salon skuterów SYM

WIĘCEJ